ב.מ.וו: מה צריך לבדוק לפני הרכישה?

אם אתם שוקלים רכישת אחד מרכבי היוקרה של חברת bmw – חשוב לדעת שישנם כמה פרמטרים שיש לשים אליהם לב בעת הרכישה.

זה נכון, ישנן סוכנויות רכב שמציעות מחירים אטרקטיביים על רכישת רכבי פנאי ויוקרה של bmw, אבל בכל זאת חשוב לא להסתנוור ממחיר טוב או פריסת תשלומים, ולשים לב לכמה דגשים חשובים לפני הרכישה אותם נציין בהמשך.  

רכישת BMW

Bmw נחשבת לאחת מהמכוניות החזקות שיש וזאת משום שהיא מיוצרת על ידי מותג מוביל גרמני. הרכב הוא הנודע ביותר בעולם, והוא כולל מפרט טכני מעולה, ביצועים טובה, מומנט טוב ועיצוב יוקרתי.

אבל מה צריך לדעת לפני הרכישה:

בדיקת היסטוריה

בררו אודות ההיסטוריה של המכונית שאתם רוכשים וזאת אם בחרתם לרכוש bmw יד שנייה. נסו להבין מי היה הבעלים הקודם של הרכב, לאילו מרחקים הוא נסע איתו ובצעו בדיקה במוסך לפני הקנייה.

בחירת דגם מוביל

בשנת 2018 השיקה חברת bmw כמה וכמה דגמים מובילים ביניהם: bmw m5, bmw m140I, bmw  סדרה 2 קבריולה ועוד. חקרו אודות הדגם שאתם רוצים לרכוש ונסו להבין איזה מהדגמים עונה על הצרכים שלכם בכל הנוגע לבטיחות, נוחות, משפר מושבים, סוג של תיבת הילוכים, גודל תא מטען, גדג'טים שיש ברכב ועוד.

ערך הרכב

חשוב לפני הקנייה לבדוק את ערכו של הרכב ובכמה יורד הערך שלו בעת הרכישה או מעבר הידיים. בדיקת ערך הרכב תעזור לכם לקבל גם אינדיקציה לגבי איכותו.

אחריות

כאשר אתם רוכשים bmw  מסוכנות רכבים חשוב לבדוק מהו הכיסוי שמציעה החברה. בדקו כי הכיסוי כולל הגנה על הרכב מפני חלודה, תיקון ואחזקת הרכב, ביצוע בדיקות תקופתיות ומתן כיסוי ביטוחי למכונית.

חבילת תחזוקה חינם

בחרו bmw מסוכנות רכב שתוכל להציע לכם חבילת תחזוקה חינם. יצרנית הרכב bmw דואגת כי הלקוחות שלה יקבלו חבילה כזאת כדי להבטיח אמינות.

השוואת מחירים

סו לבצע השוואת מחירים בין הסוכנויות השונות תוך בדיקה של הערך האמתי של המכונית. סיירו בסוכנויות רכב ונסו להבין איזה דגמים מעניינים אתכם, כמו למשל דגם מסוג bmw m5 , מחיר של דגמי bmw m140I ומחירים של דגמים נוספים.

קבוצות וסדנאות

כיום ישנן שלל קבוצות ברשתות החברתיות אשר עוסקות ברכבים והן מקנות שלל עצות וטיפים למי שמתעניין ורוצה לרכוש רכבי יוקרה. עוד תוכלו להגיע לסדנאות רכב שבהן תוכלו ללמוד יותר על המפרט ועל המצב המכני של הרכב.

קבלת מידע על מימון

נסו להבין כיצד תוכלו לממן את רכישת ה bmw . אם הצטבר לכם מספיק כסף מזומן לבצע רכישה אחת ללא תשלומים – מה טוב, אם לא: בדקו את אפשרויות המימון, את עלויות הביטוח (עוד לפני הקנייה) עלות של תיקונים ותחזוקה של הרכב שאתם מעוניינים בו ובדקו האם הסך הכל מכונית כזאת היא דבר שתוכלו להרשות אותה לעצמכם.

נגישות