אבטחת רכב יוקרה: מה עושים כדי לשמור על הרכב?

עבור מרבית האנשים במדינת ישראל, בה מערך התחבורה הציבורית הוא לא מתקדם בלשון המעטה, השמירה וההגנה על הרכב הפרטי היא חיונית וחשובה למדי. מעבר לכך, כאשר מדובר ברכב יוקרה, כזה המעניק בטיחות גבוהה ואיכות נסיעה נעימה ויוצאת דופן, החשיבות היא כפולה ומכופלת ולמרבה הצער לא כולם יודעים איך לעשות את זה כמו שצריך. עם זאת, מי שמבין את החשיבות הגבוהה שבשמירה על רכב יוקרה ויודע לנקוט את הצעדים המתאימים על מנת להבטיח זאת, יכול בהחלט להיות בראש שקט עם ביטחון שהרכב מוגן ברמה הכי גבוהה שיש. איך עושים את זה? ובכן, יש כמה וכמה צעדים שתוכלו לעשות ואנו רוצים לחלוק אתכם כמה מהם.

שער חשמלי

רוב הרכבים בישראל חונים מחוץ לבית ובדרך כלל ברחוב או בחניה של בניין שאיננה מגודרת ומוגנת. כאשר מדובר על שמירה על רכב יוקרה זה בהחלט לא דבר נכון ואנו ממליצים לדאוג למקום חנייה סגור ומוגן עבור רכבים כאלו. אם אתם מחפשים את ההגנה המושלמת, שער חשמלי הוא בלי שום ספק הפתרון היעיל ביותר ומעבר להגנה האידיאלית הוא גם מספק נוחות ברמה הגבוהה ביותר. כאשר אתם בוחרים שער או חברה שתבנה אותו בעבורכם, אנו ממליצים גם על מנוע חזק ואמין וניתן לבצע רכישת מנוע מאתר סומפי בקלות ובמהירות ומדובר בחברה המשווקת נכון להיום את המנועים החשמליים הטובים ביותר בשוק.

קודן

הקודן הוא רכיב אלקטרוני נפוץ ביותר בישראל כיום, ולמעשה חברות הביטוח מחייבות את המבוטחים לדאוג להתקנה שלו. במרבית המקרים, גם כאשר תרכשו רכב יוקרה ישירות מהחברה וגם אם מדובר ברכב יד שנייה, הוא ככל הנראה כבר יגיע עם קודן, אבל לרוב יהיה זה קודן בסיסי במיוחד. אנו ממליצים לבצע התקנה של קודן אצל חברות מיגון מתקדמות ולבחור דווקא בדגמים היוקרתיים והמקצועיים יותר שכן זה קריטי במיוחד כאשר מדובר על רכב יוקרה ובייחוד כשמדובר על רכבים גניבים. כמו כן, בעת ההתקנה אנו ממליצים לבקש לבחור בקוד מורכב ולא בסיסי כמו 2121, על מנת שפיצוח שלו יהיה קשה ומורכב.

אבטחת רכב יוקרה: מה עושים כדי לשמור על הרכב?

מצלמות אבטחה בחנייה

לאחר שהתקנתם שער חשמלי וקודן, אנו בהחלט ממליצים לשקול גם התקנה של מצלמות אבטחה במקום החנייה. בראש ובראשונה, מצלמות כאלה שנראות לעין כבר מספקות הרתעה ופעמים רבות גנבים יימנעו מפריצה למקום עם מצלמות כאלו. שנית, במקרים בהם אכן מתרחשת פריצה, יהיה קל הרבה יותר להתחקות אחרי הגנב וזה משהו שיעזור לכם, למשטרה ולחברות הביטוח לפתור את מצב הביש הלא נעים הזה. כמו כן, רצוי בהחלט לתלות שלט גדול במקום נראה לעין שאומר שבמקום קיימות מצלמות אבטחה שכן גם העניין הזה תורם רבות לכושר ההרתעה.

מצלמת דרך חובה

חשוב מאד לזכור שהשמירה על רכבי יוקרה היא חשובה לא רק בזמן החנייה, אלא גם במהלך הנסיעה עצמה. כל תאונה שהיא תעלה הרבה כסף אם הנהג השני לא ייקח אחריות, ובמקרים בהם תאלצו לגשת להליך של תביעה אזרחית, התיעוד ממצלמת הרכב הוא חשוב מאד ויוכל לעזור לכם להוכיח כל נזק שנעשה לכם. זכרו כי מדובר בפריט פשוט במחיר נוח והתקינו כבר מהרגע הראשון.

ביטוח

לבסוף, אם יש לכם רכב יוקרה, אנו ממליצים על פוליסת ביטוח מקיפה יותר המכסה כל פגיעה וגם נותנת מענה מקיף במקרים של גניבה. נכון, זה יעלה אומנם יותר מביטוח בסיסי, אבל תהיו בטוחים שברגע האמת זה יחסוך לכם עשרות אלפי שקלים אם לא יותר.

בהצלחה!

נגישות