סוכנויות רכב: למה חשוב להשקיע בבחירת ספק אינטרנט?

הצלחת סוכנות לרכב תלויה בפרטים רבים, אשר חייבים לתפקד היטב ולהיות איכותיים. אלה פרטים שונים בתפעול השוטף של העסק, בפעילותו מול הלקוחות ועוד. אולי לא שמתם לב, אך חיבור האינטרנט מעורב כיום בחלק ניכר מהפעילות הזו של עסקים וכך גם בסוכנות רכב. לכן ומסיבות נוספות שנפרט, חשוב לסוכנויות רכב להשקיע בבחירת ספק אינטרנט איכותי.

עבור התפקוד החלק

חיבור איכותי לרשת האינטרנט, הוא חיבור אשר זמין באופן רצוף ומספק מהירויות מינימום מבוקשות. כדוגמה, itc ספק אינטרנט אשר מציע זאת לעסקים. בעזרת ספק מקצועי מסוגו, זוכים לתפקוד חלק של חיבור האינטרנט ושל כל הפעילות שמסתמכת עליו. כיום, מדובר על פעילות ענפה מאוד, בין אם זה קבלת אימיילים, ביצוע שיחות וידאו, גלישה לאתרים שונים, ניטור האתר שלכם, עמודים שלכם ככל שישנם ברשתות חברתיות, שימוש בשירותי ענן שונים ועוד.

עבור הלקוחות

סוכנות רכב אמורה לשדר אמינות, איכות ואף יוקרה. לקוחות החברה שמגיעים למשרדיכם, מתרשמים בהיבט זה לא רק מהשרות במקום, מראה המקום וכדומה, אלא גם מהפרטים הקטנים. אחד מהם, הוא זמינות חיבור אלחוטי לרשת האינטרנט. כאשר הלקוחות ממתינים ובינתיים גולשים בסמארטפונים, לבדוק הודעות, רשתות חברתיות וכדומה, מצפים שבבית עסק איכותי יציעו להם חיבור חינמי ואיכותי לאינטרנט. WiFi למעשה מאתגר מעט יותר מחיבור קווי לרשת האינטרנט, אך אם תבחרו בספק איכותי, גם היבט זה יהיה מכוסה היטב. רשת אלחוטית לא זמינה או איטית, יוצרת רושם לא מקצועי ואפילו קמצני, דבר שלא יעשה טוב לתדמית שלכם.

סוכנויות רכב: למה חשוב להשקיע בבחירת ספק אינטרנט?

עבור מקרי החירום

מעבר לתפקוד טוב של חיבור האינטרנט שלכם בשוטף, כיצד יתנהלו הדברים במצבי תקלה? אם השקעתם בבחירת ספק אינטרנט איכותי, תיהנו במקרים יוצאי דופן מסוג זה מתמיכה טכנית זריזה וטובה. בתור ספק itc (שהזכרנו קודם) מציעה גם זאת – תמיכה אשר תעמוד לרשותכם בכל שעות היממה ובכל יום בשבוע, לפניה טלפונית ואם תעדיפו, באמצעות טופס פניה שתמצאו באתר החברה. נזכיר, כי חיבור האינטרנט נראה פשוט כל עוד הוא עובד היטב, אך הוא מורכב למעשה מלא מעט חלקים שעשויים לחוות תקלות: נתבים, כבלים, רשת אלחוטית, תשתיות של ספק תשתית, מערכותיו של ספק חיבור לאינטרנט (ISP) ועוד.

לכל צרכי התקשורת שלכם

באופן אידיאלי, ספק אינטרנט איכותי לעסקים יציע יכולות נוספות מעבר לחיבור אינטרנט. באופן מיוחד, אם הם מציעים יכולות גבוהות בתחום הרישות, הדבר עשוי להשלים את שירות החיבור לאינטרנט באופן שימושי וטבעי מאוד. אצל ספקית אינטרנט itc למשל, תקבלו מעטפת של שירותי תקשורת שונים, מקצה לקצה. זאת, כולל שירותים מנוהלים לקישוריות אינטרנט, לרישות אלחוטי ועבור רשת פרטית בין סניפי הארגון. החברה מציעה שירותי עזר להקמת, תחזוקת ושדרוג תשתיות הרשת הארגונית ואף שירותי אבטחה משלימים לכך, דוגמת IPVPN.

בכדי להתמקד בעיקר

ככל שתוציאו פעילויות צדדיות (מבחינתכם) החוצה, למומחים חיצוניים, כך תקלו על עצמכם לנהל את סוכנות הרכב. מחד, אינכם אמורים לחבר את עצמכם לבד לרשת האינטרנט. מאידך, בכל שאר פעילויות הרישות תוכלו לטפל באמצעות העסקת מומחים לכך. אבל למה לכם? האם לא עדיף למקד את משאביכם בתחום המומחיות שלכם (מכירת והשכרת רכבים)? הם לא עדיף שאת כל השאר, תקבלו כשרות ממומחים חיצוניים, ברמה הגבוהה ביותר?

לסיכום

מאחר שבמילא כל סוכנות רכב זקוקה לחיבור אינטרנט, מוטב להשקיע בכך די זמן ולעשות זאת היטב. מהתוצאות, אתם תיהנו לאורך זמן.

נגישות