מעשנים ברכב? איך לנטרל את ריח העישון ברכב?

ריח של עישון ברכב

מעשנים רבים מוצאים את עצמם מעבירים שעות רבות בפקקים כשהדחף לסיגרה עולה מעל הרצון לשמור על סביבת רכב נעימה ונקייה. לכן רבים מהם נאלצים להתמודד עם ריח כבד של עישון, אשר יכול להיות מטרד אמיתי גם להם וגם לנוסעים אחרים ובני משפחה. כדי להתמודד עם ריח העישון ניתן ליישם מספר טכניקות קלות כמו אוורור תדיר של הרכב, שימוש בחומרים ייחודיים ועוד. חוויית נהיגה ברכב נקי מעשן הסיגריות היא חוויה נעימה לכם כבעלי הרכב וגם לכל מי שעולה אתכם על הכביש. אז אם אתם רוצים ליהנות מהדרך ולא לוותר על הרגלי העישון שלכם, כל מה שאתם צריכים זה לארגן את הרכב שלכם מראש לנהיגה.

לא חייבים לחיות עם ריח הסיגריות

בעיקר בקרב האוכלוסייה שאינה מעשנת, ריחות העישון שעולים מרכבים של מעשנים יכולים להיות מטרד קשה. רכישת ספריי מנטרל ריח של עישון עשויה להיות פתרון מצוין למעשנים שאינם רוצים לוותר על הצורך שלהם. הספריי מנדף את ריח העשן ומאפשר לכם לשהות בחלל הרכב גם רגעים ספורים לאחר כיבוי הסיגריה. בחנויות השיווק ניתן למצור מגוון ריחות ספריי שונים ולבחור את הריח המועדף עליכם ליצירת אווירה מושלמת ברכב.

כמו כן, מעשנים רבים מפתחים טכניקות אוורור בתדירויות שונות לרכבם, כדי לסלק את ריח העשן. בין אם מדובר באוורור על ידי פתיחת חלונות הרכב או במידה וניתן להשאיר חלון פתוח לאורך הלילה. אולם, במצבים אלו הריח לא יעלם לגמרי, מפני שעשן סיגריות נצמד לריפודי המושבים ולחלל הפנימי של הרכב. לכן אם אתם בוחרים לאוורר את הרכב, דעו לכם כי כדאי לשלוח את המכונית שלכם בתדירות גבוהה יותר לטיפול ניקוי למושבים ולפנים הרכב. תחזוקה גבוהה של הרכב, כמו גם טיפול לעיתים קרובות, יכולים להיות אפקטיביים במקרים של עישון בתוך רכב.

ככלל, טיפול בעשן סיגריות בתוך כלי רכב  הוא עניין של תחזוקה ראויה ותשומת לב לפרטים הקטנים. לכן מי שבאמת סובלים מהריח בוחרים להשתמש דרך קבע בספריי מנטרל ריח של עישון אשר מפרק את חלקיקי העשן בתוך הרכב בקלות.

עניין של אווירה

ישראלים מבלים לא מעט שעות נהיגה ושהייה ברכבים. הפקקים האינסופיים גורמים לנו להיות עצבניים יותר, וכך לצרוך יותר סיגריות. האיזון בין רכב נקי ונעים לבין ריח העשן הוא עדין מאוד. מעשנים שרוצים לשמור על סביבת נהיגה נקייה עוסקים לא מעט זמן בטיפול וניקוי לרכב שלהם כדי לשמר אותו ברמת האחזקה הטובה ביותר שהם יכולים לבקש לעצמם. אל תחששו לתת לעצמכם את מרחב הנהיגה הנעים ביותר, וחשבו גם על בני המשפחה והחברים שלכם שאינם מעשנים ורוצים להיות אתכם בדרכים. השקיעו את זמן המחשבה למציאת הפתרון המתאים לאורח החיים שלכם.

נגישות