נוסעים רחוק? קחו איתכם צידה לדרך! 5 נשנושים מעולים לנסיעות ארוכות

מתכננים נסיעה ארוכה ומתלבטים מה לקחת איתכם  לדרך? במקום למצוא את עצמכם עוצרים בתחנת הדלק ורוכשים חטיפים או מזון מתועש, אפשר בהחלט להיערך מראש באמצעות שילוב של נשנוש הכולל מזון איכותי, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הנסיעה לא רק לטובת הגעה ליעד אלא גם לטובת יצירה של תמהיל בריאותי. מהם הנשנושים הכי טובים שאותם תוכלו לקחת כצידה לדרך? להלן הפרטים.

ג'וג'י ברי

נשנוש נהדר בעבור נסיעה ארוכה וכן יצירה של אורח חיים בריא ומאוזן יכול להתבצע באמצעות נשנוש של פירות או נטילה של תוסף תזונה המכיל גוג'י ברי קטן וטעים. מדובר בסופר פוד שזוכה לביקוש גבוה מאוד, וזאת בשל ריכוז גבוה מאוד של נוגדי חמצון אשר עשויים לסייע לטובת הקפצה של רמות האנרגיה, חיזוק המערכת החיסונית וכן ויסות של רמות הסוכר הדם.

גמבה אדומה

לפני הנסיעה מומלץ לחתוך גמבות אדומות ולקחת איתכם לדרך, וזאת בשל היותה עשירה בוויטמין C לצד נוגדי חמצון מעולים אשר הופכים אותה לנשנוש נפלא ובריא במיוחד, בייחוד כאשר לוקחים בחשבון כי מדובר בירק שאותו ניתן לרכוש בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על ניצול של הרכיבים המעולים אשר מצויים בגמבה. בשביל להוביל ליצירה של נסיעה שהיא גם בעלת אספקט שמרחיב את הדעת, אפשר להאזין לרדיו גלי צה"ל, ובכך להעביר את הזמן של הנסיעה בכיף ועם לא מעט הנאה שמגיעה לידי ביטוי גם מבחינה בריאותית אבל גם מבחינת השקעה

 

 

תמר

אם אתם נוסעים לקראת פעילות גופנית ורוצים לקבל בוסט של אנרגיה, אין ספק כי נשנוש של תמר מהווה חומר גלם אידיאלי בעבור בשל תכונות שומן נמוכות לצד סיבים תזונתיים אשר עשויים לסייע לטובת פעילות מעיים תקינה ואפילו התמודדות עם עצירות. במדריך הבא תוכלו למצוא מידע מורחב אודות התמר, ובהתאם לכך לשלב אותו בתפריט התזונה ואף לקחת אותו איתכם לקראת הנסיעה.

דובדבן חמוץ

אחד מהפירות הכי טובים לבריאות הוא ללא ספק דובדבן, וזאת בשל חומר בשם פלבוניאידים אשר הם אלו שיוצרים את הצבע האדום העמוק של הפרי הזה. כיום ניתן לבצע רכישה של דובדבן חמוץ המכיל ריכוז גבוה מאוד של נוגדי חמצון שיכולים לסייע לטובת חיזוק הגוף ומערכת החיסון ואף לספק בוסט של סוכר טבעי, ובהתאם לכך גם לאזן את לחץ הדם מתוך מטרה להוביל לניצול מקסימלי של הרכיבים הטבעיים בזמן הנסיעה.

אדממה

הכנה מראש של אדממה לוקחת בדיוק חמש דקות, כאשר ניתן לנצל את האדממה לטובת הגברת השובע בזמן הנסיעה, וזאת בשל חלבון קל לעיכול שגם מכיל נוגדי חמצון לצד ברזל כמו גם ויטמנים. מדובר בנשנוש נהדר גם בעבור ילדים שמגיעים איתכם לנסיעה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של נשנוש שגם יספק לכם את מנת החלבון היומית, אבל גם יאפשר לכם לקחת איתכם לדרך מזון איכותי שמגיע מהאדמה.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תוכלו להימנע מרכישה של מזון מתועש כמו למשל חטיפים בתחנות הדלק או במכולת, ובמקום זאת לעבור למזון איכותי, בריא ואפילו משביע. לפני שאתם מבצעים רכישה של תוסף תזונה המכיל למשל את הג'וגי ברי, מומלץ להתייעץ עם הרופא לגבי נטילה, מתוך מטרה להבטיח שימוש בטוח. בכך, ניתן יהיה להוביל ליצירה של נסיעה שהיא לא רק מהנה ובטוחה אלא גם בעלת אספקט בריאותי, במינימום התעסקות מצדכם.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות