יבוא רכב אישי: כמה זה אמור לעלות לנו?

כמה כיף וטוב היה יכול להיות אם כולנו היינו יכולים לייבא רכב ביבוא אישי?! רכבים מארצות הברית ובשאר מדינות הם כאלה שאפשר לרכוש בזיל הזול, בזמן שבארץ רכבי יוקרה, פנאי ואף רכבים משפחתיים ורכבי מיני – הם כאלה שמחירם אינו זול, כאשר לעיתים על מנת לרכוש רכב חדש, עלינו לבצע עסקאות מימון ותכניות תשלומים מעיקות.

אבל כיצד אפשר כן להגשים את הפנטזיה, להוזיל עלויות ולרכוש רכב ביבוא אישי? אם אתם רוצים לדעת יותר על יבוא רכבים – חשוב שתבינו כי עם סיוע נכון וכמה בירורים: אפשר ליהנות מרכב במחיר אטרקטיבי אך כזה שנחשב נדיר ויוקרתי.

אז כמה תעלה לנו מכונית ביבוא אישי? וכיצד משיגים את הרכב המושלם? הכל בהמשך.

בשוק הרכבים הנוכחי ישנם רבים שרוצים לייבא רכב ביבוא אישי החל מהסיבה שניתן בכך לחסוך כסף רב עד הרצון ליהנות ממרכב ייחודי כמו רכב יוקרה, ספורט, פנאי ועוד.

רכבים כאלה אשר בארץ יכולים להגיע למחירים של מאות אלפי שקלים, נמכרים במחירים של כמה עשרות או כמה אלפים במדינות אחרות כמו ארצות הברית ואירופה.

כיום אפשר למצוא רכב 7 מושבים מומלץ, וואן, רכבים דו מושביים ספורטיביים, ואף רכבי פנאי במחיר אטרקטיבי וזאת אם צולחים את תהליך הייבוא.

מה צריך לדעת על יבוא רכב ומחירו?

ראשית כל, חשוב לדעת כי יבוא רכב לארץ היא פעולה שלא כל אחד מבצע וזאת בשל הבירוקרטיה הכרוכה בדבר, שינוע הרכב מהנמל, העברות במכס והמצאת מגוון מסמכים הקשורים ליבוא.

עם זאת באמצעות שימוש בשירותים של סוכנויות מורשות המייבאות מגוון דגמי מכונית בארץ ניתן לקצר הליכים ולדעת כמה יעלה לנו הרכב, בין אם מדובר ביבוא טויוטה סיינה יבוא אישי, או בכל דגם אחר של מכונית.

כאשר בוחרים רכב חשוב לשים לב להבדלים המחירים שבין הארץ לחו"ל, לבדוק את מחירי ומיסי המכס בייבוא הרכב, להבין איזה חברה יכולה לסייע לכם ביבוא, כמו למשל חברת toyota sienna Israel ,לאחר מכן לבצע השוואות מחירים ורק אז לאחר ההשוואה ובדיקת ההפרשים בין המחירים בטוטאל לאחר תשלום כל הקשור ביבוא המכונית לפנות לחברה שיכולה לסייע לכם ביבוא.

כדי לדעת יותר לגבי עלויות – מומלץ להשתמש בכלי בשם מחשבון יבוא אישי שיסיע לכם לבדוק עלויות יבוא וכדאות היבוא בהתאם לדגם שאתם בוחרים.

יבוא רכב אישי

כיצד מייבאים רכב?

כאשר מייבאים רכב לארץ, יש להמציא כמה וכמה טפסים ואישורים ביניהם אישור כי לרכב המיובא נציגות בארץ, אישור כי הרכב הינו מיבואן שירות, כמו גם הצגת אישור שמעיד על כך שהרכב יתוקן במוסך מורשה וזאת על מנת להתאים לתנאי הנהיגה בארץ, ובנוסף יש להציג  אחריות יצרן בין לאומית לרכב.

על מנת לייבא רכב מחו"ל חשוב לדעת כי ישנם כמה תנאים ליבוא ביניהם יבוא רכב מסוג M הלוא הוא רכב נוסעים לא רכב מסחרי או אופנוע.

עוד חשוב לשים לב להגבלות השונות ביבוא רכב כמו יבוא רכב חדש או משומש ששנת היצור שלו הינה 4 שנים לפחות.

בנוסף מומלץ להשתמש לפני הייבוא בכלי בשם: מחשבון יבוא אישי, באמצעותו תוכלו לקבל אינדיקציה טובה יותר.

לסיכום, בכל הנוגע ליבוא רכב, החלום יכול להתגשם! בשל כך חשוב לפנות אל סוכנויות הרכב וחברות המתמחות ביבוא אישי לקבל השירות הטוב והאטרקטיבי ביותר.

נגישות